Система розпізнавання образів
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Система розпізнавання образів

Введена в експлуатацію «Система розпізнавання образів». Зокрема визначення координат попадання пострілів лазерних пістолетів, в ігровій квест кімнаті.
 
Очолив розробку провідний програміст Олександр Басок, який має багаторічний досвід в області технології комп'ютерного зору.
Система працює на апаратній платформі Raspberry Pi і подібно технології Kinect від Microsoft розпізнає візуальні, фізичні образи в двох і трьох вимірному просторі.
У випадку з лазерними пістолетами об'єктом спостереження є не людина або зброя, а зображення створене проектором . Таким чином, ігровий майданчик може бути будь-якого розміру і форми, а кількість гравців і їх місце розташування не має значення. Постріли можуть бути, як видимі так і не видимі для людського ока.
Таку систему можна використовувати для управління жестами, ідентифікації особистості, виявлення і.т.д. Підключивши таку програму до камер в торговому залі або на виставці, можна побудувати карту переміщення відвідувачів, і навіть дізнатися які емоції були на їх обличчі у певного стенду
.