Лічильникі відвідувачів WellCounter
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Лічильникі відвідувачів WellCounter

     Компанія К.М.К. Сістемс є розробником і виробником лічильників відвідувачів «WellCounter».

Підрахунок відвідувачів на торгових майданчиках необхідний для обчислення частки покупців серед загального числа відвідувачів магазину (ConversionRate). Це дуже важливий показник, реально демонструє ефективність роботи магазину.

Обладнання підрахунку відвідувачів «WellCounter» дозволяє виконати збір статистики інтенсивності потоку відвідувачів і їх присутності у приміщенні протягом дня.

«WellCounter допоможе підрахувати кількість відвідувачів точки продажів, скласти мапу маршрутів руху клієнтів, визначити та спланувати ефективність маркетингових акцій, провести аналіз ефективності роботи торгової точки».

Користувачі можуть вибрати підходящу для них конфігурацію лічильника, яка б враховувала особливості розміщення лічильника відвідувачів, а також особливості обліку відвідувачів.
Пропонуємо конфігурації: WiFi | RJ45 | USB | GSM.
Комплект обладнання складається з лічильника, що виконує підрахунок відвідувачів, блоки живлення, кабелі, і відбилискуючого елементу.
Програмне забезпечення WellCounter, встановлене на нашому ВЕБ-сервері або на вашому комп'ютері, буде формувати звіти і, згідно з графіком, надсилати їх вам на e-mail.
Можлива інтеграція з обліковими системами, відповідно, дані можуть відразу потрапляти в вашу базу даних і аналізуватися вже з урахуванням проведених касових операцій та іншої аналітичної інформації.
Доступ до WEB інтерфейсу знаходиться за адресою http://wellcounter.kmksystems.net і виконується із зазначенням логіну та паролю. Лічильник може відправляти дані на ваш комп'ютер. Після авторизації в ВЕБ інтерфейсі відразу доступна реєстрація лічильників.

 

 ТЕХНІЧНІ ХАРКТЕРИСТИКИ

Інтерфейси обміну даними

Пристрій поставляється в різних модифікаціях на вибір. WiFi | RJ45 | USB | GSM

Живлення пристрою

Блоки живлення. 5V
Power of Ethernet.
 Інформаційне табло
 
Інформаційне табло показує поточні кількість відвідувачів вийшли/увійшли. Дві кнопки управління дозволяють подивитися дані на попередні дати. ( + / - )
 
 
Датчики
 
Інфрачервоні стерео датчики. Лічать вхід і вихід
 
Габарити
 
120х70х40 mm
Відстань дії
 
3 метра
Спосіб монтажу
Лічильник відвідувачів встановлюється при вході в магазин або відділ на 2-х сторонній скотч або прикручується дюбелями.
 
Програмне забезпечення
- Програма для завантаження файлу конфігурації на пристрій. Мережеві настройки, куди відправляти дані.
- ВЕБ інтерфейс на сайті розробника, що відображає результати роботи лічильників. Статистику можна зберігати у форматі Excel.
- Можлива інтеграція з обліковою системою.

Додатково

Опціонально передбачено встановлення периферійних пристроїв, через цифровий роз'єм. Датчик температури і вологості, керуючий сигнал на відкриття дверей або управління іншими пристроями