Електронне обладнання для Квест-кімнати
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Електронне обладнання для Квест-кімнати

Автоматизація Quest-rooms.

Про Quest-room

Ескейп-рум (англ. Real-life room escape) — це інтелектуальна гра, в якій гравців замикають у приміщенні, з якого вони повинні вибратися за певний час, шукаючи предмети і вирішуючи головоломки. Деякі представники жанру також включають в себе детективний чи інший сюжет, щоб занурити гравців в унікальну атмосферу.

Зараз дана гра набирає особливу популярність. У неї можна грати у форматі міського квесту, в антикафе, наприклад, рольові ігри, або в спеціально обладнаних приміщеннях - Quest Room. У будь-якому випадку – це певне шоу, бажано зі спец ефектами, костюмами, з можливістю передачі зворотного зв'язку, зі специфічною атмосферою і несподіваними можливостями. Квести можуть бути тематичні, спеціалізовані під певну категорію людей і т. д.

Особливістю Quest Room є і те, що якщо людина пройшла квест один раз, то вдруге проходити такий же йому вже не цікаво. Для того щоб залучити клієнта повторно в ваш Quest Room необхідно передбачити змінність сценаріїв, складну логіку спецефектів, головоломок. Це можна зробити за допомогою спеціального обладнання та програмного забезпечення, яка керувала б всіма процесами.

 

Обладнання

Компанія К. М. К. Сістемс займається розробкою, налагодженням і запуском обладнання для quest-rooms. Ми пропонуємо рішення на базі Arduino, Raspberry, STM32 та ін. Обладнання включає:

- різні датчики (інфрачервоні, ультразвукові, сенсорні, вібрації, руху та ін)
- геркони (спрацьовування при наближенні магніту)
- різні кнопки і перемикачі
- далекоміри
- електронні замки
- електроприводи
- системи моніторингу програмне забезпечення для апаратної частини і ВЕБ додатків. 

Система управління

Для управління ігровою кімнатою необхідно об'єднати всі пристрої в єдиний комплекс. Ця задача виконується за допомогою централізованого програмного забезпечення, яке отримує сигнали з усіх датчиків, обробляє їх і активізує необхідні ефекти. Можливо запрограмувати різні варіанти логіки спрацьовування, запрограмувати сценарії звукового, світлового супроводу і т. д. Ми можемо розробити для вас стандартизоване рішення, або варіант з можливістю модифікації, настроювання необхідних параметрів і т. д. Використання програмного забезпечення дозволить вам зробити квест набагато цікавіше за рахунок використання складної логіки, модифікувати квести по складності за рахунок включення і відключення якихось завдань, динамічно управляти сценарієм квесту і т. д.

Запрошуємо до співпраці. Будемо раді зробити ваші квести цікавими і такими, що запам'ятовуються!

 
 

ТОВ "К.М.К Системс"

 Україна телефон: +38 044 357 7550
Польща телефон: +48 501 779 896

з 9 по 20:00

Skype: KMKSystems
e-mail: office@kmksystems.net