Мехатроніка
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Мехатроніка

Дивіться розділ присвяченій мехатроніці та робототехніці.

Мехатроніка узагальнююче поняття автоматизації, яке включає в себе механіку, електроніку, систему управління та програмне забезпечення.
 
Один з напрямків діяльності компанії К.М.К. Системс - Мехатроніка.
Ми проектуємо та виконуємо проекти по автоматизації. У своїй роботі використовуємо сучасні платформи, і постійно відстежуємо новинки та сучасні тенденції. В останній час отримали дуже широке поширення різні апаратно-програмні засоби для розробки пристроїв автоматики. Найбільш поширені платформи Arduino, STM32, Rassbery Pi. Також доступні більш сучасні китайські аналоги: Cubieboard, Banana Pi, MarsBoard, на базі останніх версій процесорів Cortex, але, на жаль, вони не позбавлені помилок і їм потрібно пройти шлях зрілості.

У своїй роботі ми використовуємо стандартні оригінальні платформи Arduino, STM32, Rassbery Pi. В залежності від потреб конкретного завдання підбираємо найкращу конфігурацію. Спектр вирішуваних задач фактично не має обмежень.

 

Ми можемо автоматизувати будь-що де необхідний збір, аналіз та систематизація даних. Можемо розробити різні системи управління від рішень управління життєдіяльністю людини, комплексу систем Розумний будинок (Smart House), до автоматизованих систем управління технологічними процесами АСУ ТП, з інтеграцією в MES(Manufacturing execution systems) систему.

Список реалізованих проектів:
- Розробка системи контролю якості друку при персоналізації документів з використанням RFID, Barcod, 2D Cod, QR cod, магнітна смуга
- Система автоматичної ініціалізації та обліку друкованої продукції з інтеграцією до баз даних замовника друкованої продукції. (RFID, Barcod, 2D Cod, QR cod, магнітна смуга)
- Модернізація поліграфічного промислового обладнання з розробкою системи управління струменевого печаткою для картриджа Hewlett-Packard HP 45.
- Розробка системи контролю термопласт автоматами для виробництва полімерної продукції.
- Розробка системи клімат контролю та енергозбереження (Smart House) для житлових приміщень. - Автоматизація теплиць з системами крапельного зрошення і гідропонікою.
- Системи контролю доступу і персонального обліку.