Прототип та проектна документація
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Прототип та проектна документація

У вас є геніальна ідея і ви хотіли б щоб вона перетворилася в реальний продукт?
Компанія «К.М.К. Сістемс» візьме на себе розробку проектної документації, розробку прототипу продукції, програмного забезпечення, друкованих плат, електроніки.
 
Якщо у вас є ідеї інноваційних продуктів, і ви хочете справити прототип або серію продуктів – напишіть нам.
 
Які види розробки ми пропонуємо:
 • Розробка плат, пристроїв, електроніки і програмного забезпечення «з нуля» - ми розробляємо технічне завдання на підставі якого реалізовується працюючий прототип продукції або серійний продукт.
 • Реінжиніринг – Створення нової версії пристрою на базі вже існуючого.
 • Реверс-інжиніринг – Створення пристрою за зразком, за відсутності або втрати на нього документації.
Наші клієнти отримують повний комплекс послуг, необхідний для запуску в серійне виробництво задуманого ними вироба.
 1. Розробка технічного завдання.
 2. Розробка прототипу продукції.
 3. Розробка прошивки для мікроконтролера.
 4. Розробка прикладного програмного забезпечення.
 5. Документація по проекту.
 1. РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ
Технічне завдання (ТЗ) є основою всього проекту. Це документ, в якому чітко прописано, який необхідний продукт і якими функціями і властивостями він повинен володіти. Ми допоможемо вам у написанні цього документа, проконсультуємо з питань відповідності заявленого функціоналу технічним можливостям.
 1. ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОТОТИПІВ
Щоб перевірити можливість реалізації ідеї або для демонстрації замовникові дуже часто необхідно зробити дослідний зразок продукції – прототип.
Компанія К.М.К. Сістемс розробить для вас прототип продукції, проведе його тестування і підготує проектну документацію. Прототип — по зовнішньому вигляду і функціоналу схожий на підсумковий пристрый, але це є чорнова реалізація майбутньої системи. Під час прототипування видно більш детально картина пристрою системи. Прототипування є важливим етапом розробки. Після етапу прототипування обов'язково слідують етапи перегляду архітектури системи, розробки, реалізації і тестування кінцевого продукту. Прототипування не обов'язково виконується в рамках тих же технологій, що і розроблювана система. Як правило, прототип стає додатком до технічного завдання.
Якості, якими повинен володіти ефективний прототип:
 • Етап створення прототипу не повинен бути затяжним.
 • Ефективні прототипи є одноразовими. Вони призначені для того, щоб донести ідею до зацікавленої особи. Після того як ідея була донесена, прототип може бути знехтуваний.
 • Ефективні прототипи є сфокусованими, це означає що слід звертати увагу на складні частини при створенні прототипів. Необхідно знайти паттерні взаємодії, які давно відомі в теорії usesexperience.
 • Необхідно звертати увагу на елементи взаємодії, які принесуть користь вашому продукту.
Вартість розробки прототипу залежить від складності проекту і пропонованим до нього вимогам. Так як більша частина пристроїв це типова схемотехніка і унікальне програмне забезпечення, саме програмування більшою мірою визначає вартість робіт. Найшвидший варіант - виготовлення лабораторного зразка на базі існуючих засобів налагодження і макетних плат, коли достатньо отримати необхідний функціонал, наприклад, для перевірки ідеї.
 1. РОЗРОБКА ПРОШИВКИ ДЛЯ МІКРОКОНТРОЛЕРА
Жодне сучасне електронне пристрій зараз не обходиться без мікроконтролерів. Сучасні розумні пристрої також просто не будуть працювати без програмного забезпечення. Популярна платформа Arduino, STM32, Rassbery Pi - включають різні шилды, для швидкого складання і налагодження прототипів. Популярний GSM модуль SIM900, що дозволяє організувати як роботу по SMS, так і GPRS-інтернет
 1. РОЗРОБКА ПРИКЛАДНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Прикладне програмне забезпечення дуже часто є невід'ємною частиною проектів. Віддалене керування пристроями, формування звітності, графіків і оповіщень. Можливість віддаленого оновлення цілого комплексу пристроїв і.т.д. Компанія К.М.К. Сістемс пропонує розробку аплікацій під WEB, Android, Windows, Linux.

 1. ДОКУМЕНТАЦІЯ
Після розробки ми передамо вам пакет документів:
1. Проектну документацію
2. Детальний опис всіх вузлів системи і програмного забезпечення.
3. Комплект схем і конструкторської документації для тиражування пристроїв.
 
Якщо вас зацікавила наша пропозиція, і у вас є ідеї створення власного продукту – зв'яжіться з нами.

 
 

ТОВ "К.М.К Системс"

 Україна телефон: +38 044 357 7550
Польща телефон: +48 501 779 896

з 9 по 20:00

Skype: KMKSystems
e-mail: office@kmksystems.net