Що таке мехатроніка
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Що таке мехатроніка

Мехатроніка узагальнююче поняття автоматизації, яке включає в себе механіку, електроніку, систему управління та програмне забезпечення.
 
Один з напрямків діяльності компанії К.М.К. Системс - Мехатроніка.
Ми проектуємо та виконуємо проекти по автоматизації. У своїй роботі використовуємо сучасні платформи, і постійно відстежуємо новинки та сучасні тенденції. В останній час отримали дуже широке поширення різні апаратно-програмні засоби для розробки пристроїв автоматики. Найбільш поширені платформи Arduino, STM32, Rassbery Pi. Також доступні більш сучасні китайські аналоги: Cubieboard, Banana Pi, MarsBoard, на базі останніх версій процесорів Cortex, але, на жаль, вони не позбавлені помилок і їм потрібно пройти шлях зрілості.

У своїй роботі ми використовуємо стандартні оригінальні платформи Arduino, STM32, Rassbery Pi. В залежності від потреб конкретного завдання підбираємо найкращу конфігурацію. Спектр вирішуваних задач фактично не має обмежень.

Ми можемо автоматизувати будь-що де необхідний збір, аналіз та систематизація даних. Можемо розробити різні системи управління від рішень управління життєдіяльністю людини, комплексу систем Розумний будинок (Smart House), до автоматизованих систем управління технологічними процесами АСУ ТП, з інтеграцією в MES (Manufacturing execution systems) систему.

 

 
 

ТОВ "К.М.К Системс"

 Україна телефон: +38 044 357 7550
Польща телефон: +48 501 779 896

з 9 по 20:00

Skype: KMKSystems
e-mail: office@kmksystems.net