Розробка програмного забезпечення на замовлення
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Розробка програмного забезпечення на замовлення

«К.М.К. Systems» надає всі види послуг по створенню програмного забезпечення на замовлення, включаючи його інтеграцію, і підтримку.
Розробка програмного забезпечення відбувається згідно узгодженої методології. Це дає можливість ефективно організувати виробничий процес, оптимізувати час виконання робіт, вірно розрахувати бюджет, що відіграє важливу роль для більшості замовників. Кожному клієнту ми надаємо якісні послуги в короткі терміни.
 
Ми розробляємо програмне забезпечення для багатьох апаратних платформ, включаючи сімейство ОС Microsoft Windows, Linux і BSD, Oracle, Android і iOS, кросплатформені WEB програми. Пишемо драйвера для різного устаткування, а також макпрограммуемо ЧПК. Интернаціоналізуємо сайти та програми.
 
Наш головний фокус на тому, щоб програмне забезпечення робило саме те, що потрібно для успіху вашого бізнесу, без зайвої непотрібної надмірності, максимально швидко і зручно.
 
«К. М. К. Systems» створює програмне забезпечення для бізнесу, що працює в різних галузях. Наші фахівці мають досвід роботи в ритейлі, логістиці, виробництві, медицині та інш. Це дозволяє нам виступати і в якості консультантів, ефективно і компетентно виконувати поставлені перед нами завдання.
 
З готовими рішеннями ви можете ознайомитися в розділі Продукти.
 
Якщо у Вас є ідея власного програмного продукту, ми готові втілити їх у життя.
..."Ми існуємо для того, щоб вирішувати складні завдання через прості рішення." (K. M. K. Systems)