01.08.2017 Квест кімната "Корпорація моснтрів" (Велічка)
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

01.08.2017 Квест кімната "Корпорація моснтрів" (Велічка)

Легенда: "Корпорація монстрів. Детективне пригода".

Хтось викрав улюблену іграшку дівчинки Бу - її плюшевого ведмедика. Злочинець залишив на місці події доказ, слід якої веде в Монстрополіс.

Команда професійних детективів, під прикриттям, відправляються в світ Монстрів, щоб знайти викрадача і повернути вкрадену іграшку. Завдання це не просте, адже Світ Монстрів зберігає багато секретів, а частина з них оберігають Монстряки Хранителі.
В обідню перерву, коли нікого з монстрів немає на місці, детективи проникають на фабрику. За 60 хвилин потрібно розкрити злочин і встигнути повернутися в світ людей.
Наші відважні детективи повинні проявити всю свою спритність, сміливість, уважність до деталей!
Вони сподіваються на успішне розкриття справи, але не очікують що зіткнутися з ще однією трудністю ... Отже, яка ж буде развяка цієї історії?

 Забронювати Facebook адреса: Rynek Górny 14

Доїхати легко: Самісенький центр Велічки, навпроти 3Д малюнка. З центру Кракова їхати 18 хвилин.

Що таке REAL ESCAPE GAMES - це захоплююча, жива гра. Учасники замкнені в реальній кімнаті, наповненій головоломками, вирішення яких полягає в тому, щоб виконати ряд цікавих завдань і в підсумку знайти ключ до виходу. Гра призначена для груп від 2 до 5 чоловік. У вас є час для цього, і кожна хвилина боротьби з часом викликає справжні емоції. Використовуйте своє вміння, креативність, але перш за все здатність працювати разом в команді і приймати виклик. Однак, коли з'ясувалося, що одна з загадок трохи складніше, не хвилюйтеся! Майстер гри постійно контролює гру і може допомогти вашій команді, якщо ви застрягли. Величезне задоволення і незабутні враження гарантовані! Розвага для дорослих і дітей в Величці або Кракові.

 --------------------------------------------------------------------------

 Компанією К.М.К Системс виконана робота: квест під ключ

- Написаний сценарій
- Намальований дизайн інтер'єру
- Підібрано реквізит.
- Виконано будівельні роботи, виготовлені всі конструкції.
- СКС і всі електронні пристрої.
 
- Ігровий процес автоматизований і керуеться через WEB панель (Система управління квестом).