Пристрій управління контролем якості нанесення ідентифікатора (штрихкод, RFID)
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Пристрій управління контролем якості нанесення ідентифікатора (штрихкод, RFID)

Основне завдання: перевірка коректності нанесення ідентифікатора (штрих-код, RFID), контроль якості зчитування ідентифікаторів, контроль на відповідність парам ідентифікаторів.
 
Де використовується: використовується на конвеєрних лініях на яких наноситися маркування товару, а також де необхідно виконати перевірку відповідності декількох ідентифікаторів, наприклад, якщо для персоналізації використовуються кілька ШК, або ШК і RFID мітки. Виробничі і логістичні компанії, дистрибуція.
 
Опис функцій: пропонуємо Вашій увазі, апаратний контролер і програмне забезпечення з управління та контролем якості друку і маркування на виробничій лінії. Базове пристрій розрахований на роботу чотирьох виробничих ліній одночасно. Встановлюється на конвеєрній лінії і передбачає динамічне сканування ідентифікаторів? контроль їх якості (читаємість, відповідність параметрам і т. д.) і сортування (вилучення барака).
 
Пристрій сканує 1D-2D штрих-коди і RFID мітки зі швидкістю від 3 одиниць у секунду. Це дозволяє усунути людський фактор, економити час, попередити і відокремити брак. Можливий також збір статистики, і різні оповіщення.
 
Технічні характеристики базової версії:
Габарити: 150х110х90мм
Інтерфейс: Ethernet, USB Кількість портів: 12
Швидкість зчитування: від 3 одиниць у секунду
Харчування: 5-12 вольт
 
Можлива поставка як окремі пристрої, так і настройка під ключ на виробничій лінії, інтеграція з ERP системою замовника. Ціна: 1999.еuro