Liczniki wejścia i wyjścia WellCounter
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Liczniki wejścia i wyjścia WellCounter

 Kompania К.М.К. Systems  jest projektantem i producentem liczników zwiedzających "WellCounter".

Liczenie klientów na handlowych placykach jest potrzebne dla obliczenia udziału klientów wśród ogólnej liczby odwiedzających do sklepu (ConversionRate). To bardzo ważny wskaźnik, co realnie demonstruje efektywność pracy sklepu.

 Urządzenie obrachunku klientów "WellCounter" pozwala wykonać zbiór statystyki intensywności potoku klientów i ich obecności w pomieszczeniu w ciągu dnia. 

«Licznik "WellCounter" pomoze łatwo podliczyć illość klientów punktu sprzedaży, złożyć kartę ruchu klientów, wyznaczyć i zaplanować efektywność marketingowych akcji, przeprowadzić analizę efektywności pracy handlowego punktu.»

  Użytkownicy mogą wybrać odpowiednią dla ich konfigurację licznika, która by uwzględniała właściwości rozmieszczenia licznika zwiedzających, a także właściwości ewidencji zwiedzających.

 Proponowane konfiguracje: WiFi | RJ45 | USB | GSM.

 Komplet urządzenia składa się z licznika, który wykonuje liczbę, bloku żywienia, kabla, i odbijającego elementu.

  Oprogramowanie WellCounter, ustalone na naszym WEB serwerze czy na waszym komputerze, będzie formowało sprawozdania i, odpowiednio do grafika, wysyłać ich wam na e-mail. Jest możliwa integracja z ewidencyjnymi systemami, odpowiednio, dane mogą od razu popadać do waszej bazy danych i analizować się już z uwzględnieniem przeprowadzonych kasowych operacji i innej analitycznej informacji

 WEB interfejs dostęp przez internet za adresem http://wellcounter.kmksystems.net wykonuje się z wskazaniem logina i hasła. Licznik może odprawiać dane i na wasz komputer.

Po autoryzacji w WEB interfejsie http://wellcounter.kmksystems.net, od razu jest dostępna rejestracja liczników.

 

TECHNICZNE CHARAKTERYSTYKI

 

Interfejsy

wymiany danymi

Urządzenie dostarcza się w różnych modyfikacjach na wybór.

WiFi | RJ45 | USB | GSM

Żywienie urządzenia

Bloki żywienia. 5V

 

 

Informacyjna tablica świetlna

 

Informacyjna tablica świetlna pokazuje potoczne illość klientów wyszły/weszły. Dwa przyciski kierowania pozwalają popatrzeć dane na poprzednie daty. (+/-dzień)

 

Czujniki

Czujniki na podczerwień stereo. Liczą wejście i wyjście.

 

Wymiary

120х70х40 mm

 

Odległość działania

3 metry

Sposób ustawienia

Licznik klientów ustala się przy wejściu do sklepu czy działu na dwustronnej taśmie klejącej czy przykręconej się na śruby.

Oprogramowanie

- Program dla ładowania plika konfiguracji na urządzenie. Sieciowe nastrajania, ustawianie daty i czasu, gdzie i jak często odprawiać dane.

- WEB interfejs na stronie internetowej dewelopera, który wyświetla wyniki pracy liczników.                                                                                                 Dostępne filtrowanie danych i zapisywanie plików w formacie Excel.

 

- Może być zintegrowany z systemem  rachunkowości.

Dodatkowo

 

Opcjonalnie , ustawienie urządzeń peryferyjnych za pomocą połączenia cyfrowego.

Czujnik temperatury i wilgotności, sygnał, co zarządza, na odkrycie drzwi czy kierowanie innymi urządzeniami.