Sprzęt elektroniczny dla Escape Room
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Sprzęt elektroniczny dla Escape Room

Automatyzacja Quest - Room.

О Quest-room
 
Escape Room - to intelektualna gra, w której gracze są zamknięte w pomieszczeniu, z którego oni muszą wybrnąć za ograniczony czas, oni szukają przedmioty i decydują łamiglówki. Niektóre Quest Room również włączają detektywistyczny czy inny scenariusz, żeby załadować graczy do unikalnej atmosfery.
 
Teraz ta gra nabiera szczególną popularność. W ją można grać w formacie miejskiego questa, w antykawiarni, czy w specjalnych wyposażonych pomieszczeniach - Quest Room. W dowolnym razie - to jest pewny show, koniecznie z spec efektami, kostiumami, z możliwością przekazania odwrotnego związku, z specyficzną atmosferą i niespodziewanymi możliwościami.
Questy mogą być tematyczne, specjalistyczne pod pewną kategorię ludzi i tak dalej.
 
Właściwością Quest Room jest i to, że jeśli człowiek przeszedł quest jeden raz, to inny raz przechodzić taki sam jemu będzie nie ciekawie. Po to, żeby przyciągnąć klienta powtórnie do waszej Quest Room należy przewidzieć zmienność scenariuszy, skomplikowaną logikę efektów specjalnych, łamiglówek. To można zrobić za pomocą specjalnego sprzętu i oprogramowania, które zarządzało by wszystkimi procesami.
 
Sprzęt
Kompania К.М.К.Systems zajmuje się opracowaniem, nastrajaniem i rozruchem sprzętu dla Quest - Room.
Proponujemy decyzje na zapleczu Arduino, Raspberry, STM32 ta in.
Sprzęt włącza:
-  różne czujniki (podczerwone, ultradźwięki, sensorowe, wibracje, ruchy ta in.)
-  reed switch (spracowało przy zbliżeniu się magnesu)
-  różne przyciski i przełączniki
-  dalmierze
-  elektronowe zamki
-  elektronowe silniki
 -  systemy monitoringu
Oprogramowanie dla aparatnej części i WEB aplikacja.
 
System zarządzania
Dla kierowania zabawowym pokojem należy zjednoczyć wszystkie urządzenia do jedynego kompleksu. To zadanie wykonuje się za pomocą centralizowanego oprogramowania, które otrzymuje sygnały z wszystkich czujników, obrabia ich i aktywizuje konieczne efekty.
Można zaprogramować różne warianty logiki dla reagowania urządzeń, zaprogramować dźwiękowe i świetlne scenariusze i tak dalej
Możemy opracować dla was standaryzowaną decyzję, albo wariant z możliwością modyfikacji, nastrajania koniecznych parametrów i tak dalej.
Korzystanie z oprogramowania pozwoli ci zrobić zadanie o wiele bardziej interesujące za pomocą skomplikowanej logiki, modyfikować zadania na trudności z powodu włączania i wyłączania jakichś zadań, dynamicznie zarządzać scenariuszem questa itp.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Będziemy szczęśliwe zrobić wasze questy ciekawymi i takimi, co zapamiętuje się!