Robotic stół obrotowy dla zdjęć 3d
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Robotic stół obrotowy dla zdjęć 3d

ROBOTIC STÓŁ OBROTOWY może wykonywać zdjęcia 360 stopni, zdjęcia sferyczne 360° 3D, wirtualne spacery, panoramy 360°. Nastrajanie scenariuszy obrótu stołu.
 
Przedmiotowe 3d fotografowanie - proces odtworzenia objętościowego obrazu przedmiotu, za pomocą cyfrowego sprzętu fotograficznego, z obrotową platformą. 3d fotografia jest współczesnym sposobem przedstawienia towarów w katalogach i internet-sklepach. Wykorzystując tę technologię potraficie pokazać towar jak najbardziej dokładnie i korzystne, nadając waszemu klientowi możliwość rozpatrzyć jego ze wszystkich stron.
 
Kompania "К.М.К.Systems" produkuje na zamówienie zrobotyzowane obrotowe stoły do przedmiotowej fotografii.
WELLTable - urządzenie dla zdjęcia na 360 stopniów i otrzymań trójwymiarowego obrazu włącza automatyzowany powrotny dysk, z krokowym silnikiem, i programem kierowania.
 
Z otrzymanej kolejności zdjęć, tworzy się trójwymiarowy obraz przedmiotu, co daje wizualne pojęcie o towarze, co sprzedaje się. W wyniku otrzymujecie przeglądową kołową rolkę, możecie pokazać towar we wszystkich płaszczyznach, i rozmieścić jego na  waszej stronie internetowej.
 
WELLTable pozwala stwarzać trójwymiarowe przedmiotowe zdjęcie  czy wideo w  automatycznym reżimie. Urządzenie samo wraca platformę na zadany kąt i przeprowadza zejście migawki.
 
Oprogramowanie pozwala nastrajać scenariusz obiegu, z płynnymi przyśpieszeniami, zatrzymaniami, zahamowaniami. Scenariuszy może być kilka, ich można kombinować.
 
Idealnie podchodzi dla zdjęcia jubilerskich wyrobów i innych miniaturowych przedmiotów.  Zarządza migawką. Nastrajanie ilości kadr i innych parametrów odbywa się w specjalnym oprogramowaniu.
 
Parametry:
- do 3600 kroków na obrót; wybór ilości kroków na 1 kadr (stały rozmiar kroku, z zwiększeniem / zmniejszeniem);
- programowanie scen dla zdjęcia;
- reżimy: skręt statyczny, z przyśpieszeniem, z zahamowaniem;
- możliwość zadawać łańcuszek scen dla zdjęcia;
- zdjęcie \ wideo ;
- wagowe obciążenia po uzgodnieniu;
- możliwość programowania użycia barwnych markerów w panoramicznym интерьерной zdjęciu.
 
Zapraszamy do współpracy fachowców i początkujących fotografów.