Rozwój oprogramowania na zamówienie
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Rozwój oprogramowania na zamówienie

K. M. K. Systems" oferuje wszelkiego rodzaju usługi w zakresie tworzenia oprogramowania na zamówienie, w tym jego integrację i wsparcie.
Opracowanie oprogramowania odbywa się zgodnie z uzgodnioną metodologią. To daje możliwość, aby sprawnie zorganizować proces produkcji, optymalizacji czasu pracy, poprawnie obliczyć budżet, co odgrywa ważną rolę dla większości klientów. Każdemu klientowi zapewniamy usługi wysokiej jakości w bardzo krótkim okresie.
 
Tworzymy oprogramowanie dla wielu platform sprzętowych,w tym rodziny Microsoft Windows, Linux i BSD, Oracle, Android i iOS, WEB aplikacji. Piszemy sterowniki dla różnych urządzeń, a także macprogramming CNC. Lokalizujemy oprogramowanie.
 
Naszym celem jest to że oprogramowanie czyniło akurat to, dokładnie to, co jest potrzebne do sukcesu biznesu , bez zbędnej nadmiarowości, maksymalnie szybko i wygodnie.
"К.М.К. Systems" stwarza oprogramowanie, dla biznesu, pracującego w różnych branżach. Nasi fachowcy mają doświadczenie pracy w sieci detalicznych sklepów, logistyce, produkcji, medycynie ta іn. To pozwala nam występować i w jakości konsultantów, efektywnie i kompetentnie wykonywać postawione przed nami zadania.
Z gotowymi decyzjami możecie zapoznać się w rozdziale Produkty.
Jeśli macie ideę własnego programowego produktu, jesteśmy gotowi aby doprowadzić je do życia.
"Istniejemy dla tego , żeby decydować skomplikowane zadania przez proste decyzje". (K.M.K. Systems)