01.08.2017 Escape room "Potwory i spółka" Wieliczka
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

01.08.2017 Escape room "Potwory i spółka" Wieliczka

Gra odbywa sie w językach: Polski, Angielski, Rosyjski.

Fabula: Ktoś wykradł ulubioną zabawkę dziewczynki Boo - jej pluszowego misia. Przestępca zostawił w miejscu zdarzenia ślad, który prowadzi do Monstropolisu, do fabryki Potworów !
Zespół profesjonalnych detektywów, pod przykryciem, wyrusza w Świat Potworów, aby odnaleźć złodzieja i odzyskać skradzioną zabawkę. Zadanie to nie jest proste, przecież Świat Potworów pełen jest sekretów, a część z nich chronią znani Potworni Strażnicy.
W czasie przerwy na lunch, kiedy wszystkie potwory poszły na obiad, detektywi dostają się do fabryki Potworów. Mają 60 minut,a by rozwiązać kryminalną zagadkę i zdążyć wrócić do świata ludzi.
Nasi odważni detektywi muszą wykazać się sprytem i śmiałością, oraz przywiązywać uwagę do detali!
Spodziewają się na udanego rozwiązania sprawy, lecz nie wiedzą, że napotkają jeszcze jedną trudność…

 Rezerwacja Facebook adres: Rynek Górny 14

REAL ESCAPE GAMES to rozrywka wzorowana na grach komputerowych typu „room escape” („wydostań się z pokoju”). Uczestnicy zostają zamknięci w prawdziwym pokoju pełnym zagadek i łamigłówek, których rozwiązanie pozwala znaleźć klucz do wyjścia. Gra przeznaczona jest dla grup od 1 do 5 osób. Macie na to godzinę, a każda minuta walki z czasem wyzwala prawdziwe emocje. Wykorzystajcie swój spryt, kreatywność, ale przede wszystkim umiejętność współpracy w drużynie i podejmijcie wyzwanie. Gdy jednak okazało się, że któraś z zagadek jest nieco trudniejsza, bez obaw! Mistrz gry stale monitoruje rozgrywkę i może pomóc Twojej drużynie, jeśli utkniecie w martwym punkcie. Świetna zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

 --------------------------------------------------------------------------

Dokonana praca:
- napisany scenariusz;
- designe wnętrza, dobrany rekwizyt;
- są dokonane budowlane prace, są zrobione wszystkie konstrukcje;
- Okablowanie strukturalne i wszystkie elektronowe urządzenia;
- proces gry jest automatyzowany i zarządza się przez WEB panel (System sterowania grą).