Zarządzanie urządzeniem identyfikator aplikacji kontrola jakości (barcode, RFID).
+38(044) 357 75 50       +48 501 779 896

Zarządzanie urządzeniem identyfikator aplikacji kontrola jakości (barcode, RFID).

Główny cel: Walidacja identyfikatora aplikacji (kodów kreskowych, RFID), kontrola jakości czytania identyfikatora, kontrola na dopasowania identyfikatora.

Gdzie stosowane: Jest używany na liniach transportowych, a także gdy jest to niezbędne do przeprowadzenia kontroli zgodności kilku identyfikatorów, na przykład jeśli do personalizacji służą kilka kodów kreskowych lub RFID i kodów kreskowych etykiety. Dystrybucja, firmy produkcyjne i logistyczne.

Opis funkcji:

    Oferujemy Państwu, sprzętu i oprogramowania dla kontrolera zarządzania i kontroli jakości druku i znakowania na linii produkcyjnej. Baza jest przeznaczona do pracy produkcyjnej jednocześnie czterych linię.

    Zamontowane na linii przenośnika i zapewnia dynamiczne identyfikatory skanowania? kontrola jakości (czytelność, odpowiednie parametry, etc.) i sortowania (koszary u źródła). Urządzenie skanuje kody kreskowe 1D i 2D-RFID w tempie 3 jednostek na sekundę. To eliminuje czynnik ludzki, aby zaoszczędzić czas, zapobieganąć i oddzielić małżeństwa.

 Możliwe jest również do zbierania danych statystycznych i różne alarmy.

 

Dane techniczne wersji podstawowej:

Wymiary: 150x110x90mm
Interfejs: Ethernet, USB
Liczba portów: 12
Szybkość odczytu: 3 jednostki na sekundę
Zasilanie: 5-12 V


Dostępne jako samodzielne urządzenia z oprogramowaniem i konfiguracja pod klucz integracji linii produkcyjnej z systemem ERP klienta.

 Cena: 1999 eur